ART DOT Studio – Lucie Zendlová, Monika Vaverová

ART DOT Studio se zabývá fotografií, postprodukcí, grafikou, módou, stylingem a vytvářením konceptů pro různé projekty. ART DOT Studio disponuje vlastním fotoateliérem v centru Prahy.

Monika Vaverová se v ART DOT Studiu specializuje na vytváření uměleckých projektů a jejich produkci. Zabývá se návrhy grafických konceptů. Jako módní | kostýmní návrhářka a stylistka pracuje také pod vlastní značkou MIMO.

Lucie Zendlová  se v ART DOT Studiu zabývá fotografií a grafikou. Zajímá se především o scénickou a artovou fotografii s rozsáhlejší postprodukcí. Dále navrhuje a připravuje grafické podklady a zajišťuje předtiskovou přípravu.

Proč jsem začala podnikat?

Monika: Seberealizace, svoboda tvorby, přeměna nápadů a myšlenek v realitu, cítit smysl a radost z toho, co člověk dělá, to vše bylo a je mou prioritou a důvodem proč podnikám. Již při studiích jsem pracovala na rozvoji vlastní umělecké tvorby pod značkou MIMO a při první možnosti svobodně tvořit/podnikat, jsem neváhala.

Lucie: Vyzkoušela jsem několik různých zaměstnání – od vědecké činnosti, prodej až po manažerování v mezinárodní firmě, ale žádný z těchto oborů mě vnitřně nenaplňoval. Moji potřebu svobodně tvořit, seberealizovat se a měnit skutečnost mi částečně dala fotografie s postprodukcí a posléze grafická tvorba.

Co bylo nejtěžší?

Monika: Zprvu asi nejvíce překonání strachu z finanční nejistoty a poté získání dostatečného počtu zakázek a projektů, aby se člověk uživil.

Lucie: Překonat obavy z neúspěchu, přestat o svém snu jen básnit, ale začít ho realizovat a naplno prožívat.

Co byl největší úspěch?

Monika: Poznání mé kolegyně, kde je jednoduše řečeno, naprostá kompatibilita. Každopádně úspěch vnímám pokaždé, když se k nám lidé vracejí spokojení, to mi dodává stále novou energii a důvod proč pokračovat J

Lucie: Jelikož jsem spíše snílek než akční typ tak nalezení člověka, v současnosti kolegyně, která je naladěná na stejné vlně, akční a společně se skvěle doplňujeme. Z počátku, i přes téměř žádné zkušenosti v oboru, získání a realizace zajímavých zakázek, spokojení klienti, kteří se vracejí a doporučují nás dále.

www.artdotstudio.cz

 

PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT I VY!

Najděte si partnery pro podnikání, investory nebo příležitost investovat.
Využijte zkušenosti ostatních.
Podpořte start-upy v ČR.
Poslechněte si, jak v ČR úspěšně a bezpečně podnikat.
Poznejte zajímavé osobnosti českého i zahraničního byznysu.
Zjistěte, kam „zapadly“ dotace EU do podpory podnikání v ČR.
Zúčastněte se Kongresu o Podnikání a Mikrofinancování – Partnership for Equal Opportunities and Economic Development.

CHCI SE PŘIDAT

Další příběhy