Sociální pedagog, terapeutka – Mgr. Kateřina Neubauerová

Proč jsem začala podnikat?
Bydlíme  na vesnici v Brdech, odkud bych měla daleko do původního zaměstnání psychiatrické zdravotní sestry. Zkusila jsem pracovat v Praze, ale s dětmi se to nedá, je to hektické a hodně náročné, podnikání mi umožní sladit rodinu a práci. Můžu si pracovní vytížení vyladit vzhledem k potřebám dětí, které mám pocit, že ně stále potřebují více, než pracující vytíženou matku. Zatím pracuji na DPP v rodinném centru Dobříšek jako externí poradce a lektor a na OSVČ pořádám přednášky s besedou a šátkové poradenství v domácím prostředí maminky a miminka.  Svou činnost provozuji již od MD a moc mě to baví, jsem svobodná časově a má zodpovědnost je vůči klientovi a ne vůči zaměstnavateli, který často určuje, jakým stylem se má pracovat. Ráda pracuju dle svého uvážení.

Co bylo nejtěžší?
Zatím je dost těžké rozjet podnikáníčko tak, aby mně úplně uživilo. pomáhá mi také to, že mám ČID na jícen a můžu si dovolit s poníženými odvody státu začínat při dětech pozvolna, abych nebyla jen v mínusu. Také mohu regulovat podnikání na základě zdravotního stavu, ale je fakt, že když do toho člověk neskočí naplno po hlavě, jde to pomalu. Zatím se potýkám s nedostatkem klientů a čím víc si zjišťuji o marketingu, tím víc v tom plavu. Nejtěžší je pro mně získání klientů. 

Co byl největší úspěch?
Účinkování v televizi v sama doma s tvořeníčkem, práce v RC Dobříšek.  a čerstvě možnost lektorování minškoličky. Publikace v časopise SOFT.

 

www.katkaen.cz

 

 

 

PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT I VY!

Najděte si partnery pro podnikání, investory nebo příležitost investovat.
Využijte zkušenosti ostatních.
Podpořte start-upy v ČR.
Poslechněte si, jak v ČR úspěšně a bezpečně podnikat.
Poznejte zajímavé osobnosti českého i zahraničního byznysu.
Zjistěte, kam „zapadly“ dotace EU do podpory podnikání v ČR.
Zúčastněte se Kongresu o Podnikání a Mikrofinancování – Partnership for Equal Opportunities and Economic Development.

CHCI SE PŘIDAT

Další příběhy